Wiedza, kontakty i współpraca. Ruszyła rejestracja na II Gliwickie Forum Biznesu
Ruszyła rejestracja na drugą edycję Gliwickiego Forum Biznesu. Już 25 listopada w PreZero Arenie Gliwice spotkają się lokalni przedsiębiorcy, eksperci i przedstawiciele samorządu.
Pierwsza odsłona wydarzenia zgromadziła kilkuset uczestników. Duże zainteresowanie oraz pozytywne opinie potwierdziły, że gliwickie środowisko biznesowe potrzebuje przestrzeni do rozmowy, wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy.
– Tegoroczna edycja zyska rozszerzoną formułę. Wiosną zaprosiliśmy przedsiębiorców do współtworzenia wydarzenia. Dziś możemy zaprezentować efekt inicjatywy i energii naszego lokalnego środowiska: program Biznes Tworzy Forum. To praktyczne warsztaty przygotowane przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, podczas których podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i sprawdzonymi rozwiązaniami – podkreśla Paweł Staszel, pełnomocnik prezydenta miasta ds. przedsiębiorców.
II Gliwickie Forum Biznesu rozpocznie się 25 listopada o godz. 17.00. Wieczorna część wydarzenia będzie okazją do mniej formalnych rozmów, budowania relacji biznesowych oraz spotkań z przedstawicielami gliwickiego samorządu.
Program i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie https://gapr.pl/aktualnosci/gfb2.
Udział w Forum jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona!
(kik/GAPR)
"Link do artykułu na stronie Urzędu Miasta Gliwice ..."

